+48 606 108 176

Ocieplanie poddasza

Ocieplenie poddasza pianą poliuretanową to ekologiczne rozwiązanie, będące w stu procentach bezpieczne dla domowników. Piana nie zawiera toksycznych substancji oraz zapachów. Ocieplanie poddasza tą techniką nie wymaga dużego nakładu czasu. Wykwalfikowany pracownik jest w stanie ocieplić kilkusetmetrowe poddasze w ciągu jednego dnia.Tak ocieplone poddasze jest odporne na rozwój grzybór oraz pleśni. Technologia wykorzystująca pianę poliuretanową pozwala na duże oszczędności w ogrzewaniu poddasza - nawet do 50% regularnych kosztów.

Skutecznie ocieplone poddasze jak i cały dom to nie tylko oszczędność ale i komfort domowników. Wielu świadomych inwestorów decyduje się na użycie właśnie tej metody izolacji. Dobrze wykonany natrysk pianą to gwarancja bezpieczeństwa termicznego na długie lata.

Izolacje natryskowe

Dlaczego izolacja natryskowa? Ten rodzaj izolacji świetnie sprawdzi się podczas uszczelniania pomieszczeń wewnętrznych między innymi poddaszy, czy ścian. Izolacja natryskowa pozwala obniżyć koszty zużycia energii wykorzystywanej do ogrzewania. Pomimo doskonałego uszczelnienia oddycha i ma właściwości paroprzepuszczalne.

Piana poliuretanowa

Zastosowanie piany poliuretanowej jest coraz to popularniejsze wśród inwestorów i wykonawców. Piana poliuretanowa to zastępstwo dobrze znanej wełny mineralnej. Dlaczego w takim razie warto zwrócić na nią szczególną uwagę? Piana poliuretanowa w przeciwieństwie do wełny, która nie sprawdza się w każdym przypadku, a błędy w montażu zwiększają pobór energii elektrycznej, jest oszczędnym i ekologicznym rozwiązaniem. Montaż piany poliuretanowej zajmuje bardzo mało czasu, przy tym jest lekka dzięki czemu nie obciąża konstrukcji budynku.

Pianka poliuretanowa - piana PUR to bezproblemowe rozwiązanie w montażu oraz użytkownaiu. Jest ekonomiczna oraz bardzo trwała. Obecnie wykorzystywana nie tylko w budynkach jednorodzinnych, ale także w obiektach użyteczności publicznej.

Sprzęt to podstawa

Nasza firma dysponuje sprzętem którym może zrealizować nawet najbardziej wymagające aplikacje. Należą do niego wysoko wydajny Reactor 2 firmy GRACO model H-50 ze 93 m wężem , oraz maszyną typową do wysokowydajnych aplikacji polimocznika Reactor EXP-2 z 78m długością węży. A do malutkich zadań Graco E10. Poza tym oczywiście własne źródła zasilania a wszystko to zabudowne na specjalistycznych samochodach ciężarowych. Dla inwestorów w standardzie robimy zestawienie ciśnień, temperatur jakie utrzymywane są przez sprzęt natryskowy poczas całego natrysku co GWARANTUJE że produkt zainstalowany i wytworzony przez naszą firmę na waszych budowach zgodny jest z kartą techniczną np. pianki a tym samym ma takie same własności jakie podaje producent.

 

Kolejny remont dachu płaskiego

Inwestycja wykonana w ramach projektu

Wykonanie termomodernizacji wraz z wykonaniem instalacji odgromowej oraz montażem systemu fotowoltaicznego Hala OC na terenie Oddziału Przewozów Woronicza R1 przy ul. Woronicza 29 w Warszawie.

Nasza firma wykonała w niespełna miesiąc czasu natrysk na powierzchni 3000 m2 warstwy 14cm pianki PUR oraz zabezpieczyła ją czystym polimocznikiem który charakteryzuje się wysoką odpornością na zanieczyszczenia biologiczne (mikroorganizmy), chemiczne (ługi i kwasy), ścieranie i pękanie.

 

dofinansowanie

Dofinansowanie Europejskie

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

Realizacja: bezpieczne pozycjonowanie