+48 606 108 176

Kolejny remont dachu płaskiego

Inwestycja wykonana w ramach projektu

Wykonanie termomodernizacji wraz z wykonaniem instalacji odgromowej oraz montażem systemu fotowoltaicznego Hala OC na terenie Oddziału Przewozów Woronicza R1 przy ul. Woronicza 29 w Warszawie.

Nasza firma wykonała w niespełna miesiąc czasu natrysk na powierzchni 3000 m2 warstwy 14cm pianki PUR oraz zabezpieczyła ją czystym polimocznikiem który charakteryzuje się wysoką odpornością na zanieczyszczenia biologiczne (mikroorganizmy), chemiczne (ługi i kwasy), ścieranie i pękanie.

 

Sprzęt to podstawa

Nasza firma dysponuje sprzętem którym może zrealizować nawet najbardziej wymagające aplikacje. Należą do niego wysoko wydajny Reactor 2 firmy GRACO model H-50 ze 93 m wężem , oraz maszyną typową do wysokowydajnych aplikacji polimocznika Reactor EXP-2 z 78m długością węży. A do malutkich zadań Graco E10. Poza tym oczywiście własne źródła zasilania a wszystko to zabudowne na specjalistycznych samochodach ciężarowych. Dla inwestorów w standardzie robimy zestawienie ciśnień, temperatur jakie utrzymywane są przez sprzęt natryskowy poczas całego natrysku co GWARANTUJE że produkt zainstalowany i wytworzony przez naszą firmę na waszych budowach zgodny jest z kartą techniczną np. pianki a tym samym ma takie same własności jakie podaje producent.

 

dofinansowanie

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

Realizacja: bezpieczne pozycjonowanie